Etlik Vestel Servisi – Vestel Servisi – Beyaz Eşya Klima Televizyon – Ankara

0312 356 08 80 VESTEL SERVİS TELEFONU

Ankara Etlik Vestel Yetkili Servisi  en iyi teknik servisi olan , Vestel Servisi , Çamaşır Makinesi , Buzdolabı, Bulaşık Makinesi , Ankastre bulaşık makinesi , Kombi ve Klima servislerinde, yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen, yaşatan ve ilke edinen tek adres olmuştur. Vestel Yetkili servisi

Servis Personelimiz İşinde Uzmandır ve Yeni Gelişen Teknoloji Hakkında Sürekli Eğitime Tabi Tutulmaktadır. Uzman Personelimiz Sayesinde Cihazlarınız Aynı Arızayı Tekrarlamayacak Şekilde Onarılır ve Bir Yıl Bakım ve Parça Garantisi Verilir. Yıllardır Garanti Güvencesi ile Çalıştığımız İçin Tüketicilerimizin Sayısı 10.000 i Aşmıştır. Tüm Çalışanlarımız Servis Hizmeti Vermeden Önce Cihaz ve Arıza Hakkında Yeterli Bilgiyi Kendine Nakleder ve Ziyarete Tam Donanımlı Olarak Gider. Bu Yüzden Günlük İş Bitirmede ilk Sıradayız.

Geniş Servis Ağımız,Gezici Servislerimiz ve Çağrı Merkezimiz Sayesinde, Ankara ve İlçelerinde Servis Hizmeti Vermekteyiz.Tamir ve Bakım işlemi gerçekleştiren müşterilerimizden,SERVİS ÜCRETİ ALINMAMAKTADIR.

Tamir işlemimiz , %99 olarak yerinde gerçekleştirilmektedir.Çok az cihazımız atölyeye alınmaktadır. Buda bize müşterinin mağduriyetini kısa sürede gidermemize olanak sağlamaktadır.

Servis Hizmetlerimize , 1 YIL ÜCRETSİZ , işçilik ve yedek parça GARANTİSİ VERMEKTEYİZ . Tamir ve Parça Değişimlerinde SERVİS ÜCRETİ ALINMAMAKTADIR.

profesyonel-servis-hizmeti nöbetçi servis
Teknisyenlerimiz alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Zamanın değerini biliyor ve en kısa sürede çözüm üretiyoruz. Kullanılan yedek parça ve işçilik hizmetlerine 1 yıl garanti sunuyoruz.